Władze

Koło naukowe skupia studentów z różnych lat i różnych kierunków studiów. Przeważają studenci Wydziału Podstaw Techniki z kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna. Opiekunem koła naukowego jest pracownik Katedry Metod i Technik Nauczania Wydziału Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej – dr Robert Lis.

Członkowie będący założycielami koła naukowego:
Kaliński Piotr
Wieczorkiewicz Lidia
Lipiec Adam

Władze koła wybrane podczas wyborów w dniu 10.10.2019:
Przewodniczący:            Bielak Igor
Zastępca przewodniczącego: Fronczak Piotr
Skarbnik:                  Stręciwilk Agata
Sekretarz:                 Rawska Kinga

Władze koła wybrane podczas wyborów w dniu 5.10.2017:
Przewodniczący:            Surajewska Natalia
Zastępca przewodniczącego: Zieliński Piotr
Skarbnik:                  Turowska Dominika
Sekretarz:                 Skotarek Angelika

Władze koła wybrane podczas wyborów w dniu 3.10.2011:
Przewodniczący: Kaliński Piotr
Zastępca przewodniczącego: Wieczorkiewicz Lidia
Skarbnik/sekretarz: Lipiec Adam

Koło naukowe na dzień 10.10.2019 skupia następujących członków:
Bielak Igor
Stręciwilk Agata
Rawska Kinga
Mitura Natalia
Szczęsna Weronika
Kędziora Maciej
Kaczmarek Paweł
Giszko Patryk
Ozimovskyi Bogdan
Fronczak Piotr
Górecki Kamil
Skwarek Maciej
Suchora Krystian
Oleszczak Aleksandra
Różanek Karolina
Misiak Klaudia
Podkowińska Sylwia
Piechota Mateusz
Kamiński Wojciech
Gajkoś Marcin
Siczek Anna
Kępińska Monika
Kowalski Łukasz
Zawadzak Jakub
Jędorowska Wiktoria
Furdal Krzysztof
 

Koło naukowe na dzień 5.10.2017 skupia następujących członków:
Surajewska Natalia
Zieliński Piotr
Turowska Dominika
Skotarek Angelika
Łysak Mateusz
Pawluk Paweł
Osiak Adam
Pikula Michał
Pieńkowski Kamil
Paśnik Magdalena
Olech Konstanty
Ląd Daniel
Pić Mateusz
Antoń Damian
Baran Marcin
Bartuzi Rafał
Bętkowski Jarosław
Biała Patrycja
Biesak Bartosz
Bondaruk Izabela
Buzek-Czarnolas Piotr
Gładosz Karol
Dziura Dominik
Czeczko Bartłomiej
Cyc Dominik
Chodoła Katarzyna

Władze koła wybrane podczas wyborów w dniu 14.03.2013:
Przewodniczący: Żygawski Wojciech
Zastępca przewodniczącego: Wacławik Helena
Skarbnik: Kwiatek Adrian
Sekretarz: Małkiewicz Kamil

Koło naukowe na dzień 14.03.2013 skupia następujących członków:

  • Wojciech Żygawski
  • Kamil Małkiewicz
  • Małgorzata Kasprzyk
  • Dominik Wójtowicz
  • Paweł Gałach
  • Kamil Witkowski
  • Filip Szewczyk
  • Bartek Czarnota
  • Adam Banaszek
  • Łukasz Mróz
  • Paweł Maretycz
  • Patryk Niemczuk
  • Kamil Fulara
  • Tomasz Kocój
  • Kamil Stec
  • Bartosz Pasieczny
  • Łukasz Mazur
  • Katarzyna Jachura
  • Jakub Wiak
  • Paweł Nowaczek
  • Dawid Wójcicki
  • Łukasz Banasik
  • Oktawia Mochniej
  • Marcin Kosiński
  • Małgorzata Dziewiczkiewicz
  • Adrian Flak
  • Grzegorz Wyszogrodzki
  • Kamil Tetych
  • Wojciech Drąg
  • Katarzyna Mazurek
  • Łukasz Kiewra
  • Dawid Proczek
  • Olaf Tarłowski
  • Kasia Żyła
  • Maciej Tomaszewski
  • Joanna Osiecka
  • Arleta Chuba
  • Damian Drumlak
  • Marcin Lejman
  • Adrian Kwiatek
  • Aneta Tarnogórska
  • Jarek Śpiewak
  • Mateusz Warchoł
  • Paweł Jonczak
  • Paweł Rogowski
  • Maciek Gądek
  • Damian Narejko
  • Dominika Machel
  • Emilia Głowacka
  • Kazimierczak Adrian
  • Olik Elżbieta
  • Błaszczuk Grzegorz
  • Skibiński Karol
  • Pendel Marcin
  • Niemczuk Justyna
  • Baran Katarzyna
  • Cieśla Paweł
  • Wierzchoń Andrzej
  • Chwaluk Marta
  • Cuch Maciej
  • Krakowiak Ewelina
  • Dobrzyński Marcin
  • Stryszak Tomasz
  • Grudzień Eryk
  • Świeczak Kamila
  • Lalak Konrad
  • Jaroszek Damian
  • Ściuba Damian
  • Pruchniak Katarzyna
  • Tomasiak Małgorzata
  • Zwoliński Tomek
  • Szuba Dawid
  • Koziej Magdalena

 

Dodaj komentarz