Eduroam

Zapraszam do rejestracji i logowania do ogólnoświatowej sieci WiFi Eduroam.

Aby uzyskać dostęp do sieci eduroam konieczne jest posiadanie działającego adresu w domenie pollub.pl lub pollub.edu.pl. Posiadany adres można sprawdzić na stronie sprawdz.pollub.pl a następnie zweryfikować jego działanie logując się na mail.pollub.edu.pl.

Procedura automatycznej rejestracji do sieci WiFi eduroam / odzyskiwania hasła:

1. Aby rozpocząć procedurę rejestracji (odzyskiwania hasła) należy ze swojego konta w domenie pollub.pl lub pollub.edu.pl wysłać dowolny e-mail (może być pusty) na adres eduroam@pollub.pl (UWAGA! Listy z domen innych niż pollub.edu.pl/pollub.pl są ignorowane)
2. W ciągu 5-10 minut na adres użytkownika zostanie odesłany list z dalszymi instrukcjami. Procedurę należy zakończyć w ciągu dwóch godzin. W przeciwnym wypadku trzeba cały proces trzeba rozpocząć od początku.

Dodatkowe informacje uzyskać można pod adresem http://eduroam.pollub.pl.

UWAGA! Użytkownik powinien chronić swoje hasło dostępu do sieci eduroam. W wypadku ujawnienia hasła innej osobie należy możliwie szybko dokonać jego zmiany przy użyciu opcji „Zmień hasło” powyżej. Finding quality dissertation writers uk. W przypadku utraty hasła należy przeprowadzić proces ponownej rejestracji w celu unieważnienia starego i uzyskania nowego hasła.

W przypadku problemów z automatyczną rejestracją prosimy kontakt e-mail na adres:

eduroam.admin@pollub.pl lub r.lis@pollub.pl

Instrukcja konfiguracji sieci WiFi eduroam:

123456789101112